ART / obrazy

KAYA STORY

Karolína je spoluzakladatelkou studia Sawadee. Věnuji se koučování se specializací na výkonnost ve sportu, podnikání. Mým velkým tématem je efektivita práce a plánování  dle metody BUJO. Typologií osobnosti a téma vztahů. Více zde

Od malička jsem  měla k výtvarnému umění a kreativity velmi blízko. Před dvanácti lety jsem oprášila výrobu tradiční České síťovky / NETTY a založila stejno-jmenou značku. Začala jsem se hodně zabývat produktových designem a výrobou. S tím byla spojena grafika focení. A Jako každý malý podnikatel si nemůže na vše dovolit profíky, tak je nucen se spoustu věcí zastávat sám. Začala jsem se učit fotit a zpracovávat grafické materiály, což mě začalo velmi bavit.

Na mé oblíbené malování mi moc nezbyl čas, tak jsem nechala věcem volný průběh. Následně se ukázalo, že mohu spojit příjemné s užitečným a digitálnímu světu jsem začala malovat na tabletu. Ilustrace jsem potom používala převážně na sociální sítě.

Na celý nápad jak začít mě navedla má klienta, která si na konzultace nosila léčivé kameny, vždycky jsme je spontánně rozložili na stůl a měli je tam jako takovou doprovodnou pomůcku.  Jednou povídá: ,, ty ty kameny vždy tak hezky poskládáš, to by se mi líbilo, aby to vyselo na stěně,, a Nápad byl na světe.

V našem studiu, také pořádáme kurzy Arteterapie, kdy si odnesete svůj vlastní obraz domu a ještě u toho hezky uvolníte emoce.

.   

 

 

VÍCE OBRAZŮ ZDE 

 

 

 

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz